Boisko otwarte. Już możemy grać u siebie!

Ponad rok czekaliśmy na zakończenie przedłużającego się remontu naszego klubowego boiska. Dziś, w sobotę 17 września 2016 odnowiony obiekt został oddany do użytku. W czasie wymiany murawy w roli gospodarza występowaliśmy na treningowym boisku WKS-u, w lasku we Wieluniu. Z powrotu na swój teren bardzo się wszyscy cieszymy.

Koszt, który został poniesiony przez gminę Wieluń na modernizacje boiska, to ponad 120 tysięcy zł. Na naszym obiekcie jest nowa murawa, zainstalowano zraszacze, które nawadniają ziemię, zamontowano piłkochwyty, postawiono nowe bramki.

Na uroczystym oddaniu boiska do użytku pojawił się m.in. burmistrz Wielunia, Paweł Okrasa oraz prezes Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Sieradzu, Jan Łochowski, który z tej okazji przywiózł pamiątkową paterę, a także sprezentował nam 8 nowiutkich piłek.

Boisko przetestowali seniorzy, juniorzy i oldboje naszego klubu, którzy rozegrali towarzyski turniej. Pierwszy oficjalny mecz po remoncie obiektu zaplanowano w niedzielę, kiedy w 7. kolejce A Klasy nasza drużyna podejmie rezerwy Czarnych Rząśnia.

LKS Masłowice - bo łączy nas piłka!